PULMAD BUDUAARIS: Eveli ja Ardi

PULMAD BUDUAARIS: Eveli ja Ardi
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Eveli (34) ja Ardi (35). Paar on pärit Lõuna-Eestist.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Ardil on oma firma, kus ta tegeleb keevitamisega ja mina käin poole kohaga tööl ning kasvatan ühte rõõmsat ja toredat põngerjat. 😊”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 15 aastat tagasi klubis peol olles.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme nüüdseks koos olnud 15 aastat, milles on olnud nii tõuse ja mõõne, tülisid ja rõõmu, kuid oleme ikkagi koos.😊”

Kuidas kihlusite?

“Kahjuks polegi me veel kihlunud, kuid ei peagi seda väga vajalikuks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Olen unistanud väiksest peale pulmadest ilusas kleidis. Oleme olnud koos nii kaua nii heas kui ka halvas ja tahame, et oleksime ametlikult pere ühtse perekonnanimega.
See oleks meie üks SUUR SUUR UNISTUS! ❤️”

Sarnased artiklid