PULMAD BUDUAARIS: Gerli ja Aleks

PULMAD BUDUAARIS: Gerli ja Aleks
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Gerli (25) ja Aleks (25). Nad tutvusid Leedus läbi ühiste sõprade ning suvel täitub neil 4 aastat kohtumisest.

Gerli on koolis klassiõpetaja ning Aleks töötab Tallinna Tehnikaülikoolis, kus ta on hetkel ka magistrant.

Kuidas kihlusite?

“Narva-Jõesuus rannas jalutades. ”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Me oleme pulmapeost mõelnud ja unistanud juba tükk aega. Hiljuti täitus meie esimene suur unistus – oma korter. Nüüd oleks aeg pulmadeks.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid