PULMAD BUDUAARIS: Gerli ja Rasmus

PULMAD BUDUAARIS: Gerli ja Rasmus
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Gerli (27) ja Rasmus (34). Paar on pärit Tõrvast.

Gerli töötab haiglas ning Rasmus on ettevõtja. 21.07.2021 täitub neil koos 9 aastat.

Nad tutvusid aastal 2012, kui Gerli lõpetas gümnaasiumi. Rasmus viis enda õega lõpetajatele lilli ning tal jäi juhuslikult üks roos üle, mille ta andis Gerlile.

Kuidas kihlusite?

“Jõuluõhtul aastal 2014 sadas paksu laia lund ja ta palus mul välja tulla, et mind naiseks paluda.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meil on väga eriline põhjus selleks, et võita unistuste pulm. Nimelt täitub meil 9 aastat kooselu 21.07.2021. Meie ühine laps on sündinud 21.07.2014 ja saab sellel päeval 7 aastaseks. Plaanisime 2021 aastal abielluda, kuna see on väga eriline kuupäev meie jaoks. Kahjuks ei ole me siiani elumuutuste tõttu jõudnud sellega tõsisemalt tegeleda. See oleks parim kingitus, kui keegi korraldaks meie eest kõik ära ja saaksime ise täiel rinnal nautida meie päeva koos oma kõige kallimate inimestega. See oleks ühe eluetapi lõpp ja täiesti uus algus pikale kooselule.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid