PULMAD BUDUAARIS: Gerly ja Jüri

PULMAD BUDUAARIS: Gerly ja Jüri
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Gerly (37) ja Jüri (57). Paar on pärit Harjumaalt. Jüri töötab köögimööbli paigaldajana ning Gerly on sisekujundaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Esimest korda kohtusime ca 15 aastat tagasi ühe köögifirma estakaadil, kus Jüri töötas paigaldajana. Tookord võttis sõbranna mind lihtsalt oma töö juurde kaasa aga juhtus nii, et ma läksin ise ka sinna firmasse mõned aastad hiljem tööle. Oleme sellest esimesest kohtumisest ka hiljem rääkinud ning selgeks on saanud, et seda momenti mäletame mõlemad väga hästi.”

Kaua olete koos olnud?

“Tänase seisuga oleme 6 aastat koos olnud, mida loeme alates esimesest koosveedetud suusareisist Slovakkiasse.”

Kuidas kihlusite?

“Tänase seisuga ei ole veel kihlunud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme abiellumisest rääkinud päris palju kordi. Meie väikeses peres on ka 4,5 aastane tütar, kes ikka aeg-ajalt jälle pärib, et miks me oleme erinevate perekonnanimedega. Tema muidugi tahaks saada samasuguse nime nagu on mu emal, isal, vennal ja nende lapsel..:D Kuna aga viimased 4 aastat oleme tegelenud oma uue maja ehitamisega, siis kahjuks ei ole jõudnudki pulmadeni. Ma olen 100% kindel, et see pulmasõnum sõpradele ja perekonnale oleks üks väga oodatud uudis ning et meie tütar saaks lõppude-lõpuks vastuse oma küsimusele.”

Sarnased artiklid