PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Lauri

1 kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Lauri
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks teise paariga, kelleks on Grete (26) ja Lauri (28). Paar on pärit Saaremaalt ja nad tutvusid 10 aastat tagasi ühiste tuttavate kaudu, millest 8 on koos oldud.

Grete omab sushikohvikut Kuressaares ja Lauri töötab ehitusviimistlejana.

Paar kihlus Pärnus, kui nad tähistasid oma 8. aastapäeva.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”

“See oleks imeline võimalus viia täide lapsepõlves unistatud printsessi pulm. Eks alati on raha see, mille taha suuremad unistused jäävad ja kui selline võimalus oleks – võita oma unistuste pulm oma unistuste inimesega, siis oleks elu üks suurimaid unistusi täidetud ja alata võiks imeline kooselu aegade lõpuni. ❤

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid