PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Mart

PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Mart
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Grete (29) ja Mart (33). Paar on pärit Tartust. Mart on töötanud varasemalt ehitusvaldkonnas. Hetkel tegutseb ta Huum OÜ saunakeriste tootmises ja on lõpetanud ka Tartu kunstikooli. Grete on varem töötanud lastehoius, lillepoes ja tegelenud restaureerimisega ning lõpetanud ka Räpina Aianduskooli floristika erialal. Hetkel on ta beebiga kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2009. a augustis Tartus. Soojal suveööl jalutas Mart ühe Tartu lokaali aknast mööda ning märgates Gretet sai ta kohe aru, et peab selle tüdruku endale saama.”

Kaua olete koos olnud?

“11 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Juba üsna ruttu peale kohtumist tekkis meis mõlemis teadmine, et tahame abielluda ja koos vanaks saada.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Kohtudes olime noored, natuke naiivsed, rohelised ja suurte unistustega. 11 aasta sisse on mahtunud nii mõndagi- kodune elu, lapsed, argipäev, palju kokkukasvamist ja arenemist, kuid igas olukorras oleme üksteisele olnud olemas, kas siis toetamas või nö nurki lihvinud kui vaja olnud. Pulmadest oleme unistanud koguaeg. Isegi külaliste nimekirja oleme vähemalt 10 korda ringi teinud. Aga paraku, mis seal salata, on elu visanud selles osas alati kummalise paradoksi. Kui on finantse-pole võimalusi kui on võimalused- pole finantse. Samas pole me ka väga kurvastanud, sest meil on alati olnud kindel plaan olla elu lõpuni koos. Tänapäevases kiires ja muutuvas maailmas ei kohta palju noorpaarikesi kes saaks öelda: “oleme varsti koos olnud pool elu ja ühiseid lapsi kasvatanud rõõmus ja armastuses.” See oleks küll nii meie kui ka meie laste suur eluunistuse täitumine, kui nüüd selline kingitus ja õnn unistuste pulma näol meile saabuma peaks.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid