PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Silver

PULMAD BUDUAARIS: Grete ja Silver
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Grete (26) ja Silver (27). Grete on pärit Vändrast Pärnumaalt ja Silver Sännast Võrumaalt. Nüüd elavad nad oma armsa perega Tartus. Silver töötab raud-betoonelemente tootvas firmas nimega TMB. Grete töötab LHV Pangas analüütikuna, kuid hetkel on 10-kuuste kaksikutega kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Tutvusime 2010. aasta suvel. Olin suvepuhkusel oma kalli tädi juures. Kuna olen aktiivne ning suhtleja tüdruk, siis tädi arvas, et peaksin tutvuma kohalike külapoistega, kes käisid tihti külaplatsil võrkpalli mängimas. Esialgu oli Silver võrguplatsil poistest kõige vähem kohal, sest töökas poiss käis kodus tööd tegemas ja polnud aeg luuslanki lüüa. Peale suvepuhkust suhtlus katkes. 5 aastat hiljem jaanilaupäeval kohtusime uuesti minu tädi juures. Siis hakkas asi susisema. Kuu aja pärast kutsusin ta tädimehe sünnipäevale kaaslaseks (ma ise veel kaua põdesin, et kas ta ikka tahab minuga tulla ja kas ma üldse meeldin talle, aga lõpuks võtsin selle ”riski” ja see tasus ennast ära!). Sellest ajast peale oleme lahutamatud. Ütleme nii, et oleme koos tänu kosjamoorist tädi Pipile.”

Kaua olete koos olnud?

“Sel aastal 23. juunil saab meil täis 6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Ühel ilusal päeval läksin Vändrast Viljandisse Silverile bussile vastu. Tagasiteel peatas ta suvalises kohas auto, ma veel küsisin, et mis juhtus. Ütles, et vaatab, kas üks asi sai kaasa ning läks miskit oma kotist otsima. Järgmisel hetkel avanes suure hooga minupoolne autouks ja Silver küsis kauaoodatud küsimuse, muidugi oli vastus ”JAH”. Härra ”romantik” mul! ♡”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme pulmadest väga palju rääkinud ja unistanud. Kahjuks ei ole aga hetkel pulmade pidamine majanduslikult võimalik olnud. Meil kasvab peres kolm väikest last: kaksikud Simon ja Tevon ning vanem poeg Marten. Kuna meie praegune korter hakkab meile väikseks jääma, oleme sunnitud uue kodu otsimisele rohkem rõhku panema, kuid see ei tähenda, et me soov abielluda kuidagi väiksem oleks.
Samuti olen ma ammu unistanud, et saaksin oma laste ja armastatuga sama perekonnanime.”

Sarnased artiklid