PULMAD BUDUAARIS: Helen ja Edgar

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Helen ja Edgar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks kuuenda paariga, kelleks on Helen (29) ja Edgar (32). Paar on pärit Tallinnast.

Helen ja Edgar said tuttavaks rate.ee veebikeskkonnas aastal 2008. Heleni sõnul ei julgenud mees talle läheneda ning nad suhtlesid distantsilt mõnel harval korral, kuni nad kohtusid eelmisel suvel Soome laeva peal. Pärast kohtumist võttis Edgar julguse kokku ning avaldas oma tundeid.

Paar on koos olnud alates 20. august 2020 ning on lausa 2 korda kihlunud. Esimene ettepanek tuli koduste seinte vahel 23. novembril, aga hiljem kihlusid nad ka tuttavate ees kirikus 13. detsembril 2020.

Edgar töötab küll laeva peal ja Helen lõpetab magistritööd biomeditsiini erialal, kuid mõlemad teevad igapäevaselt koostööd ka pildistamise valdkonnas.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme tegelikult ammu tuttavad ning elus palju kannatanud kuni lõpuks leidsime teineteist ja seeläbi ka oma õnne. Koos õnnega tuli meie ellu ka palju inimesi, kes kõigest väest püüavad meid lahku ajada väga huvitavatel viisidel. Näiteks jõudsid Edgarini kuulujutud, kuidas Helen oleks suhtes mitme mehega korraga ja pidutseb öö läbi kui Edgar laeva peal tööl on. Samuti on räägitud jutte, kuidas kahepalgeline Helen on nõus Edgariga koos olema ainult Edgari kuulsusejanu ja puuduva sära tõttu. Ka meie siiras armastus üksteise vastu, mille abil suudame ka koos buduaarifotosid teha, häirib mõningaid inimesi. Kõik rünnakud ja solvangud on olnud nii rasked, et nendest üle saamiseks on olnud vaja oma liitu tugevdada kihlusega ning kindlasti ka abieluga. Me ei suuda oma armastusest loobuda, oleme üksteist leidnud. Kasvatame koos kokku kolme last ning soovime tagada kindluse oma armsatele lastele armastava perekonna näol. Samuti soovime näidata, et meie armastus on tugev ja elujõuline. Ning õnneks on meil ka tuttavaid ja perekonnaliikmeid, kes väga ootavad juba meie pulmi ning tahaks suurelt tähistada meie armastust ning ootavad uhkeid pulmi. Buduaari pulmad on hea võimalus teha pulmapidu, mis jääks kõigile eluks ajaks meelde, kuna me oleme julged ja isepäised. Meiega on alati huvitav. Me ei karda teha seda, mis meile pähe tuleb ning ei karda ka sellega kaasnevat (meedia)tähelepanu. Samuti soovime olla eeskujuks teistele iseenda sisemise julguse ja armastuse leidmisel. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid