PULMAD BUDUAARIS: Heliise ja Raigo

PULMAD BUDUAARIS: Heliise ja Raigo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Heliise (22) ja Raigo (25). Paar on pärit Pärnust. Raigo töötab ehitusvaldkonna alal. Heliise on erialalt juuksur, kuid hetkel on lapseootuspuhkusel (aprillis sünnib tütar).

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2017. aastal Pärnus läbi sõbranna.”

Kaua olete koos olnud?

“03.03 sai meil 4 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2018. aasta aastavahetusel täpselt kell 00.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sooviksime täita meie ühise unistuse pidada SUURED PULMAD koos meile kallite inimestega ning anda ühiselt kõik koos meie peagi sündiva tütrega sama perenime.”

Sarnased artiklid