PULMAD BUDUAARIS: Helina ja Mait

PULMAD BUDUAARIS: Helina ja Mait
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Helina (32) ja Mait (38). Paar on pärit Pärnust, aga mõlemad töötavad Soomes. Mait on ehitaja ja Helinal on koristusfirma.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime ühes söögikohas läbi ühiste tuttavate aastal 2007.”

Kaua olete koos olnud?

“1.03.2021 saab meil koos oldud toredad 14 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime aastal 2017 suvises rannapargis Pärnus. See tuli suure ja armsa üllatusena mulle.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme koos olnud juba 14 aastat ja tundub, et oleme koos kuni surmani. Oleme ammu juba pulmadest rääkinud, aga pole olnud võimalusi neid pidada. Oleksin uhke naine, kui saaksin oma armastatu perekonna nime kanda! Kui on antud võimalus saada tasuta imelised unistuste pulmad oma armsamaga ja neid pidada oma lähedastega, siis miks mitte proovida õnne!?”

Sarnased artiklid