PULMAD BUDUAARIS: Irene ja Nikolai

PULMAD BUDUAARIS: Irene ja Nikolai
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Irene (55) ja Nikolai (44). Paar on pärit Tallinnast. Irene on kliendisuhete spetsialist Home3-s. Nikolai tegeleb ehituse ja aiandusega ning iluaedade loomisega. Nad tutvusid Tallinna Lennujaamas.

Kaua olete koos olnud?

“3 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“2018. aasta jaaniööl oli tunne ning teadmine, et oleme koos nii õnnelikud. Sellel hetkel tundus õige hetk kihluda ja kinnitada enda armastust teineteise vastu.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest tunneme, et see oleks meie elu tähtsündmus ja unistus.”

Sarnased artiklid