PULMAD BUDUAARIS: Jaan ja Inga

PULMAD BUDUAARIS: Jaan ja Inga
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jaan (57) ja Inga (43). Paar on pärit Pärnust/Tallinnast. Igapäevaselt töötavad nad toitlustuses ja omavad pererestorani.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime aastal 1997 Tallinna Kadrioru Tivolis.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud juba 18 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime salaja Portugalis, mis oli palju aastaid tagasi.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Inga on sellest unistanud juba 20 aastat, aga kuna olen ise lahutatud ja lubasin, et ei abiellu enam kunagi, siis nüüd võib avaneda võimalus elukaaslase unistuse täitmiseks. Armastus on imeline asi ja need inimesed, kes on kohtunud oma hingesugulasega, elavad õnnelikult elu lõpuni. Mulle meeldib tõetera, et kelle Jumal on paari pannud, seda inimene ei lahuta. Just seda õnne saaks sõpradega jagada ühel korralikul pulmapeol!”

Sarnased artiklid