PULMAD BUDUAARIS: Jaanika ja Lauri

PULMAD BUDUAARIS: Jaanika ja Lauri
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jaanika (30) ja Lauri (29). Jaanika on pärit Tartust ja Lauri Läänistest. Jaanika on restoranis klienditeenindaja ja Lauri on politseinik.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2014. aasta septembris klubis Tallinnas. :)”

Kaua olete koos olnud?

“6,5 aastat. Nende aastate sisse mahub kaks last ja hiljuti sai soetatud ka ühine armas koduke. Imeline!”

Kuidas kihlusite?

“Ei olegi veel kihlunud. :) Oleme abiellumisest rääkinud ja ei ole kiirustanud, kõik on sujunud suurepäraselt. Nüüd seda võimalust nähes, tundub, et on aeg. :)”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“See on üks edasine samm meie elus kõige muu kõrvalt. Kui oled rajanud ühise pere ja kodu kellegagi, kes on sind toetanud kõik need aastad, annab kindlustunde elus minna järgmise saavutuse juurde. Kui sa elad koos inimesega, kes on pannud sind uskuma armastusse, siis see on üks paljudest võimalustest, kuidas oma pühendumust näidata. Ma tunnen, et me oleme seda väärt. Me sobime! ❤️”

Sarnased artiklid