PULMAD BUDUAARIS: Jana ja Kristjan

PULMAD BUDUAARIS: Jana ja Kristjan
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jana (35) ja Kristjan (43). Jana on pärit Viljandist ja Kristjan Hiiumaalt.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime aasta aega tagasi Kadriorus päikesekella juures. Tinderi date, mis muutis meie mõlema elu.”

Kaua olete koos olnud?

“Täpselt aasta aega.”

Kuidas kihlusite?

“Me ei ole veel ametlikult kihlunud, aga nähes seda ägedat võimalust siin, siis otsustasime ankeedi täita ja vaadata, mida elu kingib läbi selle. :)”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ma arvan, et tegelikult lõpuks ei ole oluline, kui suur see pulm on või kas tasuta või mitte. Aga oleme mõlemad pärit pigem tagasihoidlikutest peredest ja tore oleks tähistada armastust ja koosolemist koos lähedaste ja sõpradega. Mis oleks ilusam, kui saaks seda teha ehk majanduslikult pingevabamalt. Meie lugu on ka alguse saanud ehk teistmoodi ja mitte nii väga by the book. Miks mitte abielluda ka nii, et see ei ole päris traditsiooniline planeerimine ja kui see kingitus meile osutub oleksime väga tänulikud ja rõõmsad.”

Sarnased artiklid