PULMAD BUDUAARIS: Jane ja Kaspar

PULMAD BUDUAARIS: Jane ja Kaspar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jane (43) ja Kaspar (38) . Paar on pärit Tallinnast.

Jane on Salvestis müügiedendaja ning hobikokk. Kaspar on Soomes tellingute ehitaja.

Paar tutvus aastal 2011 ning 05.11.2021 saab neil 10 aastat koos. Nad on küll abielus, kuid pulmapidu pole neil olnud.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meie sõbrad norivad pidevalt, et me pole abielus, kuna nemad pole pulma saanud. Meil oli väike registreerimine ja söömine kodurestoranis koos vanematega. Meil on Jane varasemast kooselust 19 aastane poeg ja meie ühine poeg, kes on 7 aastane. Kuna meil on ka palju Läti sugulasi, siis sooviks teha just sellise peo, kus saaksid ka nemad osaleda. Nad ei ole kunagi eesti pulmas käinud. Samuti Kaspari õde elab, kes elab Türgis. See oleks vinge võimalus pidada rahvusvaheline pulmapidu. Ja Jane pole ju ikkagi tundnud ennast pruudina ja igatseb seda väga. Jane ei tahtnud kunagi abielluda ja isegi meestest oli loobunud, sest ta tundis, et normaalset meest pole olemas, kuid elu muutus. Janel on olnud ka väga halvad varasemad suhted. Ta on isegi suurema poja isa matnud. Ja siis tuli tema ellu Kaspar ja on lubanud koos elada nii nagu meie vanemad. Jane vanemad on koos olnud 49 aastat ja Kaspari vanemad 41 aastat. Tuleb minna nende jälgedes. Miks me pole suurt pidu teinud on selle tõttu, et oleme lihtsad inimesed ja oleme näinud, et pulm on nii kallis ja parem on see raha ühise kodu jaoks koguda. Meil pole liisunguid vaja ja katsume ise muidu hakkama saada.”

Sarnased artiklid