PULMAD BUDUAARIS: Jana ja Mihhail

PULMAD BUDUAARIS: Jana ja Mihhail
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jana (39) ja Mihhail (32). Paar on pärit Narvast. Mihhail töötab mööblivabrikus ning Jana on Rimi personalijuht, kuid hetkel viibib dekreedis.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime Iirimaal 2016. aastal. Mina elasin Valgas ning Mihhail Narvas, aga mõlemad otsustasime välismaale tööle minna.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos juba 5 õnnelikku aastat!”

Kuidas kihlusite?

Olin 8. kuud rase ning mul oli sünnipäev. Käisime hommikul Narva-Jõesuus mere ääres puhkamas ning pärast seda läksime koju. Koju jõudes tundsin suurt väsimust ja mõtlesin magama minna. Tuli aga Miša ja laskus ühele põlvele. Sirutas käe koos karbiga ja küsis minult: “Jana, kas sa tuled mulle naiseks?” Ma olin šokis ja õnnelik. Muidugi vastasin: “JAH, sest ma väga armastan sind!”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Võit tähendab osalemist ja kui ma osalen, siis olen juba üks samm võidu poole. Nagu öeldakse — tee võiduni koosneb kolmest sammust, kus iga samm on individuaalne. Ja veel meie suur Armastus😍.”

Sarnased artiklid