PULMAD BUDUAARIS: Jennifer ja Janar

PULMAD BUDUAARIS: Jennifer ja Janar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jennifer (21) ja Janar (22). Paar on pärit Harjumaalt. Jennifer on hetkel noorema lapsega lapsehoolduspuhkusel ning Janar tegeleb igapäevaselt kivist töötasapindade valmistamisega ning metsandusega.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Me kohtusime esimest korda 2014 aasta detsembris (võis olla kuskil 01.12-06.12 vahemikus). Olin ise parasjagu Tabasalu kandis külas. Meie ühised sõbrad Rebekka ja Märt kutsusid mu välja. Neil oli Janariga plaan kokku saada ja võtsid minu ka kaasa. Kohtumispaigaks oli Janari kodukandi metsatee. Kui me Rebekka ja Märdiga sinna jõudsime, siis Janar oli ATV-ga seal juba ootamas.”

Kaua olete koos olnud?

“5 aastat ja 8 kuud (15. juunil saab 6 aastat).”

Kuidas kihlusite?

“Kihlumiseni me ei ole veel jõudnud (küsige Janarilt😁), kûll aga oleme abiellumisest juba pikalt rääkinud ja mõelnud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Sest me oleme alati tahtnud meeldejäävat unistuste pulma. Jenniferile väga meeldivad ekstreemsused, seega see pulm oleks just meile, kuna terve eesti rahva ees pulmi pidada on üks paras ekstreemsus küll.😁”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid