PULMAD BUDUAARIS: Johanna ja Andi

PULMAD BUDUAARIS: Johanna ja Andi
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Johanna (22) ja Andi (21). Paar on pärit Tartust. Johanna on TLÜ tudeng ning õpib eesti filoloogiat. Andi töötab Kaitseväes, aga õpib sepaks.

Kuna ja kus kohtusite?

“Johanna vahetas kooli ja asus 8. klassis õppima uues linnas uues koolis. Esimesel koolipäeval 8. klassi sügisel otsustas Andi, et tema istub uue tüdruku kõrvale ja et sellest tüdrukust saab tema kallim. Mõeldud tehtud!”

Kaua olete koos olnud?

“7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“31.12.2019 õhtul natuke enne aastavahetuse saabumist kodus romantilise mitmekäigulise üllatusõhtusöögi ja küünlavalguse saatel.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Peaksime saama unistuste pulmad, sest meie soovid on lihtsad, seega on meie unistuste pulma lihtne korraldada. Lisaks oleme seda juba parajalt kaua edasi lükanud ja kõik juba küsivad, millal pulma saab – see oleks imeline võimalus!”

Sarnased artiklid