PULMAD BUDUAARIS: Johanna ja Hollo

PULMAD BUDUAARIS: Johanna ja Hollo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Johanna (24) ja Hollo (24). Johanna on pärit Haapsalust ja Hollo Soomest. Paar kohtus 11.november 2018 kruiisilaeval Baltic Queen. Hollo töötab Soomes ehituse peal ja Johanna kasvatab kodus maikuus aastaseks saavat last.
Koos on nad nüüdseks olnud 2 aastat.

“Kuidas kihlusite?”

“21.juuni viis Hollo Soomes olevale mäe otsa päikeseloojangut vaatama ja üks hetk oli ta põlvili ja palus kätt. 😊”

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
”Sest meie suureks unistuseks oleks pidada enda pulmad. Ja see oleks suurepärane võimalus selle unistuse teostamiseks. 🥰”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid