PULMAD BUDUAARIS: John ja Anastasia

PULMAD BUDUAARIS: John ja Anastasia
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on John (25) ja Anastasia (24). Paar on pärit Tartust/Keilast. Anastasia töötab Burger King-is vahetusvanemana ja John kullerina.

Kaua olete koos olnud?

“2 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Olime kodus nelja seina vahel, kus vaatasime filmi ja rääkisime ühistest tulevikuplaanidest, kui Anastasia järsku küsis: ”Kuna me siis kihlume?”

John: ”Aga kuna sa sooviksid?”, mille peale Anastasia vastas, et kasvõi kohe.

“Hea küll. Kui kohe, siis kohe”, vastas John.

Anastasia hakkas naerma ja ütles: ”John, sul pole sõrmust ja sa pole mu isa käest lubagi küsinud.”

John: ”Meil on äiaga juba paar kuud tagasi kõik saunalaval läbi räägitud ning luba on olemas.”

Selle peale läks John sahtlisse sorima, võttis sealt välja kihlasõrmuse, laskus põlve peale ning palus Anastasia endale naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Pärast kihlumist leppisime Anastasiaga kokku, et katsume järgneva aasta koos vastu pidada ning siis vaatame edasi. Hakkasime siiski vaikselt kulusid kokku arvutama, et palju see kogu trall ümmarguselt maksma läheks ning saime ligilähedaseks summaks ca 10 000 €. Kuna antud hetkel on koroonakriis, siis on aastaga seda summat üsna raske kokku saada. Jäi esialgu plaan, et viime Õnnepaleesse paberid sisse ning registreerime end lihtsalt ära. Ja kui kunagi tulevikus piirid uuesti lahti peaksid minema, siis oleks mul võimalik minna tagasi oma vana töö peale välismaal (maailma suurimate kruiisilaevade ehitus/restaureerimine) ja korraldada pulmapidu tagant järgi.”

Sarnased artiklid