PULMAD BUDUAARIS: Jürgen ja Lea

PULMAD BUDUAARIS: Jürgen ja Lea
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Jürgen (34) ja Lea (31). Paar on pärit Elvast. Jürgen on laojuhataja põllumajandusteenustega tegelevas ettevõttes ning Lea on hetkel pisibeebiga kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2016. aasta veebruaris Tartus Tasku keskuses, kus Lea tol ajal töötas.”

Kaua olete koos olnud?

“Sõbrapäeval sai 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime privaatselt oma kodus ja veetsime väga romantilise õhtu.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna iga naine on ära teeninud vähemalt korra elus võimaluse kanda uhket valget kleiti, aga kodu renoveerimise kõrvalt ei paista seda võimalust veel kuskilt tulevat. Samuti peaks laste ema olema ülejäänud pereliikmetega sama nimega.”

Sarnased artiklid