PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Kristjan

PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Kristjan
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadi (32) ja Kristjan (27). Paar on pärit Lääne-Virumaalt.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Omame enda ettevõtet mis tegeleb e-kaubandusega – OÜ K&K Tellimused. Töötame igapäevaselt selle arendamise ja edendamisega.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2015.  aasta detsembrikuus, kui Kadi tuli esmakordselt AS OG Elektra pagaritoodete tootmisesse tööle. Ise olin seal eelnevalt tööl olnud u. 4 aastat.”

Kaua olete koos olnud?

“2021 märtsikuus täitub 5 aastat. Lisaks on meil pisike poja, kes sai 2020. aasta novembris 3-aastaseks.”

Kuidas kihlusite?

“Ostsin eelnevalt salamahti sõrmuse. Peale mõningast ootamist tulin 2019. aasta naistepäeval linnast koju, esmalt kinkisin nö. “tavapärased” naistepäeva kingi – kommikarp ja lilled. Sel ajal, kui ta lilled vaasi pani, otsisin peidukast sõrmusekarbi ruttu välja, laskusin ühele põlvele ja palusin tema kätt niipea, kui ta ringi pööras.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Nägime antud kampaania tutvustust TV3 Duubli saates. Oleme juba varasemalt mõlgutanud mõtteid lähiaastail abiellumisest ning mõistsime kohe, et selline auhind oleks justkui meile loodud. Kuupäev on meile väga märgiline. Minul on sünnipäev juba järgneval päeval, milleks on 22.07, Kadil 24.07 See võit oleks meie perele justkui kolmekordne kingitus – ja meid koos pojaga on just nimelt 3. =)”

Sarnased artiklid