PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Renee

PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Renee
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadi (34) ja Renee (44). Paar on pärit Tallinnast. Kadi töötab teenindusvaldkonnas ning Renee on hetkel lastega kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Rate.ee internetikeskkonnas.”

Kaua olete koos olnud?

“5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Renee tegi ettepaneku, et läheks mereäärde pildistama. Kuna olin 8. kuud rase, siis soovisin ise ka pildistama minna. Renee õde tuli meid jäädvustama. Kui me seal suurel kivil sättisime ja ma ümber keerasin, oli Renee ühel põlvel ja palus mind endale naiseks. 🥰”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kihlusime pea 2 aastat tagasi. Pulmad on meil plaanis niikuinii, kuigi ei ole suutnud veel kuupäeva paika panna. ☺️ Me ei ole kumbki varem abielus olnud ja meie mõlema unistus on seda 1 kord elus õige inimesega teha. Oleme üksteisele toeks nii heas kui halvas! Meil on ühiselt 2 imearmast pisipõnni ja ma sooviksin kanda sama perekonnanime nagu on lastel ja nende isal 🥰. Armastame üksteist väga ja abiellumine on meie mõlema suur unistus. ❤️”

Sarnased artiklid