PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Toomas

PULMAD BUDUAARIS: Kadi ja Toomas
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadi (36) ja Toomas (29). Paar on pärit Raplast. Toomas on endine teedeehitaja, kuid täna nimetab ta ennast sõltumatuks ettevõtjaks, kes tegutseb uues majandusmudelis affiliate, online ning network marketing alal, et luua inimestele lisaväärtusi. Kadi on kodune imearmsate poegadega – 2 aastase Tormi ja 1 aastase Stigiga. Kadil on ka esimesest suhtest tütar Anabel, kes on 16 aastane.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Kohtusime 2011. aastal sõbra sünnipäeval, kus esimesest silmapilgust tekkis side ja külgetõmme.”

Kaua olete koos olnud?

“2021. aprillis täitub 10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Hea küsimus. Aasta oli siis 2016. Kihlusime veidi ebatavaliselt ja lasime tätoveerida ühelaadsed südame kristallidega tätoveeringud käe siseküljele. Kadile tuli roosa teemant rooside vahel ja minul sinine teemant pealuu sisse surutuna, mis tähendab pühendunud armastust ühele ja ainsale! 💙”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Wow, esiteks see on nii vahva, et selline programm on korraldatud ja et võimalus on antud kõigile. Mõeldes meie võidule, siis tulevad mõnusad külmavärinad. Peame võitma, sest meie kooselu on kestnud juba piisavalt kaua. Tänavu ongi meil juubelaasta (10) vabaabielus ja ametlik kooselu annaks meie suhtele palju uut energiat. Kadi väärib uhkusega perekonnanime, mida kannan mina koos poegadega. Kõik, millest suudetakse unistada, suudetakse ka ellu viia. Siiamaani oleme unistanud, otsides õiget momenti ja vahendeid. Täna julgen kindlalt öelda, et parim moment on tulnud ja mõne põhjuse abiellumiseks jätame üllatuseks. 🤗”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid