PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Maarjo

PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Maarjo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadri (26) ja Maarjo (24). Paar on pärit Harjumaalt. Kadri on keemik ning Maarjo töötab tehases.

Kuna ja kus kohtusite?

“Suhtes oleme olnud 2 aastat.”

Kaua olete koos olnud?

“2018 hakkasime internetis suhtlema. 2019. aasta suvel kolisime kokku.”

Kuidas kihlusite?

“Saladus. :)”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie tuttavad ütlevad, et oleme supertore paar, kes proovib teha palju uusi asju koos ja läbida uusi seiklusi ja katsumusi. Eks kõigil on vahel tülisid, aga oleme õppinud neid kiirelt lahendama. Meil on väga armas varjupaigast koos võetud koer Mary ja samuti võtsime talle hiljuti sõbraks kass Mirabeli. Teeme praegu kodus remonti ja seega kogu raha kulub sellele ning pulmasid võimalust korraldada pole, seega unistuste pulmad oleks ideaalne võimalus abiellumise unistus enne pere planeerimist täide viia.”

Sarnased artiklid