PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Mike

PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Mike
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadri (33) ja Mike (30). Paar on pärit heade mõtete linnast Tartust. Kadri töötab trükikojas ning Mike klienditeenindaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 7. augustil ühel ilusal suvisel päeval Tartu Ahhaa keskuse kõrval. Istusin seal koos tuttavatega ja puhusime juttu. Peatselt tuli meie seltskonda veel üks ilus tüdruk. Ta oli meie seltskonnas ühe tüdruku õde. Kui ma teda nägin, siis teadsin, et teda ma tahan. Ta oli kui päike mu voodi kõrval. 🥰

Pärast pikemat istumist läksid kõik oma teed. Meie aga lahkusime sealt koos Kadri juurde. Veetsime ühe imelise ja toreda öö. Järgmine päev sain aru, et tema on see õige. 😘 Jah, võib öelda, et see oli ARMASTUS esimesest silmapilgust.❤️ Ja nii ta läks. Nüüd on meil kaks imeilusat tütart (5) ja (13).”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 6 aastat ja 7 kuud.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime ühes kõige ilusamas kohas Otepääl — Hotellis Villa Müllerbeck. Viisin oma armsama paadiga päikeseloojangusse seilama. 🥰 Läksime paadiga keset järve, laskusin päikeseloojangu ajal ühe põlve peale ja palusin teda endale oma südame teiseks pooleks. ❤️ Ja nüüd me olemegi juba 5 aastat kihlatud. 😘”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Eks igaüks on seda pulma väärt. Aga kui kaks hinge on omavahel nii kaua koos olnud ja pole veel koosliitu astunud, siis nüüd oleks see aeg käes. Sest 5 aastat kihlust on olnud imelised. ❤️ Ja mis oleks veel parem, kui pidada maha üks imeline unistuste pulm?”

Sarnased artiklid