PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Risto

PULMAD BUDUAARIS: Kadri ja Risto
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kadri (27) ja Risto (33). Mõlemad on pärit Eesti päikesepealinnast Saaremaalt. Risto on laeval tüürimees ja Kadri on noorsootöötaja.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Kohtumislugu läbi pruudi silmade: Oli soe 2016. aasta maikuu. Elasin välismaal ja minu perel tuli ootamatult Saaremaal elukohta vahetada. Mul ei õnnestunud selleks ajaks koju tulla. Kui maikuus Eestisse puhkama saabusin, avastasin paar päeva hiljem, et selles samas kortermajas elab üks imekena noormees. Meie pilgud kohtusid mitmel korral, kui juhtusime samal ajal koju minema või kodust lahkuma. Iga kord lootsin teda taas maja ees kohata. Siis aga sai minu puhkus läbi ja tuli taas ära sõita, kuid mitte kauaks, sest juunikuus oli mul planeeritud uus puhkus. Kätte jõudis 23. juuni 2016, kui sattusime juhuslikult ühise tuttava kaudu ühte ja samasse autosse. Tema oli roolis ning tagaistmele istudes ma selja tagant teda kohe ära ei tundnud. Kuna see noormees pidi mind korraks koju sõidutama, siis küsis ta kus ma elan. Kui olin aadressi öelnud ei suutnud ta uskuda ja küsis uuesti. Ta vastas, et ta elab samas majas, kus mina. Kõik autos viibijad olid üllatunud ja eriti veel meie kaks. Sellel hetkel mõistsin mina, et tegemist on selle sama noormehega ja sisimas juba tundsin, et selline kokkusattumus ei saa juhtuda niisama, siit võib tulla midagi imelist. Minu sisetunne ei petnud mind, sellest päevast alates sai alguse meie muinaslugu.”

Kaua olete koos olnud?

“23. juunil 2021 täitub meil 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 20.02.2021 hommikul imelise merevaatega Panga pangal. Risto oli meie jaoks sisustanud kogu kihluspäeva ja suutis mind tõeliselt üllatada. See päev ja meie imearmsa tütre sünd, on minu senise elu kõige õnnelikumad päevad.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sidet tundsime me omavahel juba esimesest kohtumisest alates. Saime tuttavad olla vaid 7 päeva, kui Risto pidi töö tõttu ära sõitma lausa pooleks aastaks. See pool aastat möödus enamasti e-kirja teel suheldes ja sellise graafikuga töötas Risto kaks aastat, kuni 2018. aasta suvel saime rõõmusõnumi, et olen lapseootel. Siis otsustasime, et pool aastat eemal olla ei ole enam mõeldav ja Risto leidis töö Eestis. See pikk eemal oldud aeg oli väga raske, aga samas tegi meid nii palju tugevamaks. Teame, et toetame teineteist alati ükskõik kus me ka ei asuks. Iga takistus muudab meie suhet veel kindlamaks. Me oskame hinnata ühist aega ja soovime tähistada oma armastust ning abielluda, et kirjutada järgmine peatükk oma muinasloos. Kui ma oma 9-aastase õe käest küsisin, et miks just meie peaksime Buduaari pulmad võitma vastas tema:”Te hoolite üksteisest nii palju!” Rõõm oli kuulda, et meievaheline armastus on puudutanud ka meie lähedasi. 🖤”

Sarnased artiklid