PULMAD BUDUAARIS: Kaidi ja Ronald

PULMAD BUDUAARIS: Kaidi ja Ronald
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kaidi (27) ja Ronald (33). Paar on pärit Koselt. Kaidi on hetkel kodune emme ja Ronald töötab Tallinna Lennujaamas õhusõidukiteeninduse spetsialistina.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime sõprade kaudu Soomes aastal 2016. Hakkasime üksteisele kohe silma ja sealt edasi arenes suhe välja juba üsna kiirelt.”

Kaua olete koos olnud?

“Selle aasta juunis saab meil 5 aastat kooselu koos imeliste hetkede, murede ja rõõmudega.”

Kuidas kihlusite?

“Läksin peale lapse sündi esimest korda 6 tunnisele koolitusele, mille toimumisest olin mehele pikalt ette teada andnud. Varasemalt olin kodust eemal olnud kõige kauem ehk 2 tundi.
Koju jõudes nägin hämaraid tube ja küünlavalgust. Kõndides lapse toa poole, nägin meest toa lõpus ühe põlve peal, laps teisel (kuna tol ajal poole aastane laps hakkas käest pannes nutma) sõrmusekarpi hoidmas. Mõlemal pool tuba olid väikeste vahedega asetatud vaasides roosid ja küünlad. Jõudes lähemale, küsis mees: “kas sa tuleksid mulle naiseks?” ja sellele küsimusele oli vaid 1 vastus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Pärast kihlumist oleme tihti mõelnud, et tahaks ikka ka abielluda, kuid oleme üsna kiirelt selle mõtte taas edasi lükanud, kuna uue kodu raames on kogu vaba finants läinud sisustamisele ja lõppu veel ei paista.
Kuna perre on suvel sündimas ka uus pesamuna, on soov abielluda veel suurem, et jagada ühist perekonnanime oma mehe ja lastega ning saada ka ametlikult perekonnaks.”

Sarnased artiklid