PULMAD BUDUAARIS: Kairi ja Jaanus

2 kommentaari
PULMAD BUDUAARIS: Kairi ja Jaanus
Foto: Silver Raidla

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks viienda paariga, kelleks on Kairi (32) ja Jaanus (33). Kairi on pärit Haapsalust ja Jaanus Hiiumaalt.

Nad tutvusid Haapsalu Kutsehariduskeskuses 2006. aastal ning koos on olnud juba 15 aastat. Neil kasvab kodus ka pisike tütreke, kes jagab nendega sama sünnipäeva. Kõik perekonnaliikmed on sündinud 14.08.

Jaanus töötab Jamili Ehitus OÜ-s ehitajana ning Kairi töötas kohviku juhatajana, kuid hetkel viibib lapsehoolduspuhkusel.

Paar kihlus juba mitmeid aastaid tagasi. Ettepanek tehti kodus ühel romantilisel hommikul.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme aastaid mõelnud pulmade peale, palju vestelnud sel teemal, unistanud ja arutanud. Meil on mõlemal oma arusaam pulmast, kes tahab suuremat pidu ja kes ainult pereringis olla. Paljud tuttavad ja sõbrad ootavad ikka seda kutset kogu aeg, kes lubab valmis keevitada pulmakaare ja kes tahab ikka pruuti ära röövida :) Väga hea oleks, kui kõik saaks paika pandud ja ära otsustatud. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid