PULMAD BUDUAARIS: Kairi ja Olari

PULMAD BUDUAARIS: Kairi ja Olari
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kairi (30) ja Olari (35). Paar on pärit Kohilast. Kairi töötab administraator-sekretäri ametikohal ning Olari on autotehnik.

Kuna ja kus kohtusite?

“2009. aasta sügisel, Tallinnas.”

Kaua olete koos olnud?

“12 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime Abu Dhabis mere ääres, väga romantiline koht oli. :)”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme sellest unistanud juba aastaid. Me oleme niivõrd palju kokku kasvanud ja aja jooksul ka pere loonud. Meie omavaheline armastus on nii suur, et suudame kõigest üle saada ja kõik raskused ületada. Elus on kõige tähtsamal kohal pere ja armastus. Minu soov on veel see, et saaksin oma lapse ja elukaaslasega ühise perenime.”

Sarnased artiklid