PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Mihkel

PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Mihkel
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kaisa (27) ja Mihkel (29). Kaisa on pärit Võrust ning Mihkel Tartust. Mihkel aitab Pur-vahuga soojustada inimeste kodusid, kes külma üle kurdavad. Kaisa lõpetas möödunud suvel just õpingud ülikoolis lasteaiaõpetaja erialal, kuid tööpostile ta ei jõudnudki, sest nende elu rikastasid armsad beebiuudised. Hetkel on Kaisa beebiga kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2013. aasta sügisel, kui Mihkel naases Austraaliast tagasi Tartusse. Olin alustanud Tartu Ülikoolis õpinguid ning meil olid tekkinud ühised sõbrad. Me olime üksteisest enne kohtumist juba väga palju head kuulnud ning salamisi ootasime mõlemad üksteisega kohtumist väga. Meie esimene kohtumine oli ühes poes, kus ma töötasin klienditeenindajana. Ühised sõbrad võtsid Mihkli endaga poodi kaasa ning õhtul veetsime sõpradega üheskoos ühise lõbusa õhtu ning meie esmakohtumine muutus tihedaks suhtluseks.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 2015. aasta juunist.”

Kuidas kihlusite?

“Ei ole veel kihlunud, kuid Kaisa ootab seda pikisilmi. :D”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme rääkinud ning unistanud palju pulmadest, eriti veel nüüd, kui meie pisikesse perre sündis jaanuaris imearmas pisike tüdruk. Kahjuks ei ole me unistuste pulmadeni veel hetkel jõudnud, kuna meie koduremont võttis meilt ära palju finantsilist poolt, kuid unistame edasi ning pikalt unistatud unistused kipuvad täituma. ;)”

Sarnased artiklid