PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Raigo

PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Raigo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kaisa (30) ja Raigo (32). Kaisa on pärit Järvamaalt ja Raigo on pärit Saaremaalt. Mõlemad on erialalt personaaltreenerid. Kulturismi ja fitness-maastikul nende nimed enam tutvustamist ei vaja.

Kuna ja kus kohtusite?

” 2018. aasta maikuus Euroopa Meistrivõistlustel Kulturismis ja Fitnessis Hispaanias.”

Kaua olete koos olnud?

“Sellest samast hetkest olidki südamed alatiseks seotud.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2020. aasta novembris lukustatud (eriolukord) Kreeka armsas sadamalinnas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me arvame, et iga paar väärib unistuste pulma, aga veel rohkem väärib Eesti rahvas avalikult näha, kuidas unistuste paar saab unistuste pulma.”

Sarnased artiklid