PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Raimond

PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Raimond
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kaisa (21) ja Raimond (27). Paar on pärit Tallinnast. Kaisa töötab Viimsi Talu&Deli poes ning Raimond paigaldab tellinguid.

Kuna ja kus kohtusite?

“Meie teame üksteist ligi 8 aastat, aga uuesti kohtusime 2018. aastal, kui hakkasime uuesti suhtlema. Kohtusime ühel saatuslikul peol kaarte mängides ja sealt hakkas põlema armastuse leek.”

Kaua olete koos olnud?

“24.02.2021 sai meil täpselt 2 aastat õnne ja armastust.”

Kuidas kihlusite?

“See on naljakas lugu :). Lasnamäe Centrum-i ees võtsin sõrmuse välja ja küsisin mehelt: “Kas sa tahaksid ülejäänud elu minuga veeta?”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie võiks saada unistuste pulmad, sest oleme noorpaar ja hetkel finantsiline seis ei luba meil sellist asja teha. Kõik nõuab raha. Pärast ühte traagilist õnnetust pole meil võimalust olnud raha kõrvale panna, et pulmi planeerida. Ma soovin, et eelkõige saaksid minu kallis vanaema ja väike õde olla sellel tähtsal päeval minu kõrval, ja ka kõik teised kallid inimesed, kui üks päev abiellun. Olen alati olnud suurte unistustega inimene ja selle pärast ka loodan, et kui õnn naeratab meile, siis on need kõige meeldejäävamad pulmad meie elus.”

Sarnased artiklid