PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Reimo

PULMAD BUDUAARIS: Kaisa ja Reimo
Foto: Kerli Halliste

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kaisa (30) ja Reimo (30). Paar on pärit Tallinnast. Nad tutvusid kutsekoolis aastal 2008, kui nad alustasid samal ajal õpinguid.

Kaisa on 2 lapsega kodune ema (4a tütar ja 1.6a poeg). Reimo on autotehnik/lukksepp. Paar on olnud koos 13 aastat.

Kuidas kihlusite?

“Meil kihlust ei ole, kuna oleme nii kaua koos olnud ja kihlumine meie jaoks polegi enam nii tähtis, vaid nüüd soovime, et saaksime oma kooselu registreerida ja abielludes saaksin oma lastega ühise perekonnanime.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meil on palju unistusi, aga oleme raha investeerinud laste parema tuleviku tarbeks (kodu). Ja kuna tahame, et ka ülejäänud perekond saaks osa võtta meie abielu registreerimisest, siis hetkel pole rahalisi vahendeid, et selline pulm korraldada. Meile on väga oluline, et ka vanavanemad meiega seda päeva nautida saaksid.Varem või hiljem me teeme selle ära, kuid oleks super armas, kui meile avaneks võimalus see Teie poolt tasuta saada. Veel tahaks ära mainida, et meie elu suurim õnne päev oli 21.07.2019 a, kui sündis meie noorim laps. Võib-olla on see märk, et just sellel kuupäeval peaks meie abielu registreerimine reaalsuseks saama.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid