PULMAD BUDUAARIS: Kälina ja Ott

PULMAD BUDUAARIS: Kälina ja Ott
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kälina (29) ja Ott (30). Tulevane pruut on algselt pärit Viljandist ja peigmees pealinnast.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mõlemad töötame juba püsivalt üle 5a kodumaistes ettevõtetes – Kälina on pesubrändi jaekaubandusjuht ja Ott annab igapäevaselt endast parima, et eestlaste köögid oleksid kvaliteetsed ja ilusad.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime ca 11 aastat tagasi tänu ühisele sõbrale ühel koosviibimisel.”

Kaua olete koos olnud?

“Oma suhte alguseks loeme oma esimese suudluse kuupäeva – 20.november 2010 :) seega juba veidi üle 10 aasta.”

Kuidas kihlusite?

“Meil oli oma 10. aastapäeva tähistamiseks planeeritud romantiline nädalavahetus Tartus. Minu palvel leppisime kokku, et kingitusi ei tee, vaid naudime kvaliteetaega ehk tähistame oma suhet ja teineteist. Ott nõustus, aga iga kord, kui sellest uuesti juttu tegin, kippus ta muhelema. Lõbutsesime spaas, käisime hotelli restoranis romantilisel õhtusöögil. Hiljem otsustasime minna välja jalutama. Jõudsime Kaarsillale. Oli juba pimedaks läinud ja linnatuled paistsid sealt nii imelised. Võtsin hetke, et veel story postitada Instagram-i :D. Mingil hetkel pöörasin Otile selja ja kui end tagasi tema poole pöörasin, oli Ott ühe põlve peal, sõrmus käes. Te võite ette kujutada, kui jahmunud ja üllatunud ma olin – pärast 10 aastat ei osanud ma ilmaski seda oodata. Ei näinud me sel hetkel enam linnatulesid ega inimesi, kes seal kõik jalutasid.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Mis saaks olla veel meeldejäävam? Meil on nende 10+ aastate jooksul nii palju põnevaid ja lõbusaid mälestusi, huvitavaid lugusid, mida rääkida. Unistame suurtest pulmadest, kuhu kutsuda oma pere ja lähedasemad sõbrad ning pidada maha üks pidu, mida keegi ei unusta!”

Sarnased artiklid