PULMAD BUDUAARIS: Karen-Christine ja Andre

PULMAD BUDUAARIS: Karen-Christine ja Andre
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Karen-Christine (21) ja Andre (24). Andre on pärit Kuressaarest ja Karen väiksest Aakre külast Tartumaalt. Karen on lastega hetkel kodune ning Andre töötab klienditeenindajana.

Kuna ja kus kohtusite?

Kohtusime internetis 2015. aasta detsembris.

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime ühel imelisel südaööl meie elutoas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme olnud pikalt koos ning tunneme, et abiellumiseks ja meie unistuste pulmadeks on just hetkel õige aeg.
Kodus on kasvamas kaks imelist tütart ning võit oleks imeline, sest siis saaksime hakata kõik kandma ühist perekonnanime.”

Sarnased artiklid