PULMAD BUDUAARIS: Karmel-Liis ja Heldur

PULMAD BUDUAARIS: Karmel-Liis ja Heldur
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Karmel-Liis (25) ja Heldur (29). Paar on pärit Jõgevalt. Karmel-Liis on kohvikus teenindaja. Heldur on ehituspoes laotöötaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime aastal 2011. Nägin ühte noormeest kassa järjekorras ja hiljem leidsin ta msn-ist üles, siis kirjutasin talle ja samal õhtul saime juba kokku.”

Kaua olete koos olnud?

“8.5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Läksime aastavahetusel Pärnu ja võtsime seal endale hotellitoa. Õhtul läksime kohvikusse sööma ja Heldur pani ühe karbi laua peale, mille sees oligi sõrmus ja nii see edasi läkski. Oleme kihlatud olnud 7 aastat.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna oleme ammu soovinud abielluda, siis oleks see ideaalne võimalus meile. Kuid suurejooneline pulm ongi jäänud meie unistuseks.”

Sarnased artiklid