PULMAD BUDUAARIS: Karmen ja Kaivo

PULMAD BUDUAARIS: Karmen ja Kaivo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Karmen (20) ja Kaivo (28). Paar on pärit Võrumaalt Kääpa külast.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mina tegelen ratsutamisega. Tööna annan lastele ratsatunde ning ratsatan ka noorhobuseid. Selles valdkonnas olen tegelenud juba ~12 aastat.

Kaivo tegeleb muusikavaldkonnas hobikorras biitide tegemisega ning seab ka omaloomingulisi riimikesi. Kahjuks on jäänud see hetkel pigem sahtlisse kirjutamiseks ja loomiseks, aga avalikult saab tema loomingut kuulata ka SoundCloud-is (drillingbeats). Ammust lugu nimega “spade sym- elutee” saab ka kuulata Youtube-st.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime juba noorusajal, kui mina olin 13. Aastaid hiljem tõid teed meid uuesti kokku ning siis juba astusime suhtesse. 🙂 Esimene kohtumispaik oli Võru linnas ühel peol ning 4 aastat hiljem hääletas Kaivo linna suunas ning nii me teed taas ristusid. Too aeg olid meil ühised tuttavad ja nii me suhtlema jäimegi.”

Kaua olete koos olnud?

“Pea 4 aastat, mille jooksul on meid õnnistatud ühe armsa pisipojaga.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2019. aasta novembris. Kaivo tegi väga armsa üllatuse — aasta aega seisvad roosid ning sõrmus keskel.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme nii nii pikalt seda edasi lükanud ning ka rahaline seis pole lubanud unistusi täide viia. Plaanisime küll ära registreerida, kuid see ei oleks päris see, millest unistame. Aga meid hoiab koos ikka armastus ning kui peabki nii minema, et me ei saa lubada suuri pulmi, siis pole ka hullu. Oleme ju siiski üksteisele alati olemas.”

Sarnased artiklid