PULMAD BUDUAARIS: Karoliina ja Karel

PULMAD BUDUAARIS: Karoliina ja Karel
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Karoliina (26) ja Karel (27). Paar on pärit Pärnust, kuid elavad Tallinnas. Karoliina on suviti juhiabi seiklusparkides ja talviti lumepargis. Karel on elukutseline laulja ning töötab Rahvusmeeskooris. Mõlemad on täiskohaga vanemad 11. kuusele tütrele.

Kuna ja kus kohtusite?

“Tundsime üksteist juba ammu, kuid romantiliselt leidsime üksteist ühise sõbranna sünnipäeval 2016. aasta märtsis. See niuke pikem, võib-olla veidikene piinlik lugu.”

Kaua olete koos olnud?

“Alates 2016. aasta märtsist, seega peaaegu 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“9. november 2018. Kuna meie sünnipäevad on võrdlemisi lähestikku ja elame Tallinnas ning vanemad mõlemil Pärnumaal, otsustasime oma sünnipäevade puhul minna Pärnusse mõlema perega pitsat sööma. Tolleks ajaks olin ma mitu kuud omanud sõrmust taskus, ja planeerisin kodust romantilist õhtusööki, niukest tavalist, võib-olla veidi imalat romantilist põlve peale laskumist. Stefani pitsarestoranis kokku saades olid tulnud kohale tema ema Tõstamaalt, minu vanemad Audrust ja mu õde koos lastega Tartust, ehk üle Eesti oldi kokku tuldud. Nii mul tuligi kohapeal mõte, et miks mitte teha seda seal samas, kus kõik lähedased on ümber ja tunnistajaks millegi ilusa algusele. Läksin tualetti, kogusin ennast, helistasin sõbrale, ja ütlesin: “Mine lillepoodi, osta kõige suurem kimp, mille leiad, ja too Stefanisse nii ruttu kui võimalik. Mul vaja naise emalt luba küsida (üksikema), kas ma võin ikka ta tütre kosida.” 15 minutit hiljem sain lilled kätte, tõusin lauast püsti, pidasin väikse kõne tema ema suunas ja laskusin põlvele ning esitasin küsimuse. Tuli ‘Jah’ ja kogu restoran, vähemalt esimene korrus, plaksutas ja siin me nüüd oleme. :)”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Öeldakse, et unistused on mõeldud täide minemiseks, kuid tihti on neid aga raske saavutada. Kindlasti on iga noorpaari sooviks unistuste pulm, kuid meie eesmärk ei ole abielluda lihtsalt ja paberi pärast, vaid et see sündmus oleks meeldejääv nii meile endile kui ka meie lähedastele.”

Sarnased artiklid