PULMAD BUDUAARIS: Karoliine ja Kristo

PULMAD BUDUAARIS: Karoliine ja Kristo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Karoliine (33) ja Kristo (35). Paar on pärit Pärnust. Nad kohtusid aastal 2006, kui Karoliine tee ääres hääletas. Karoliine on lapsehoidja ning Kristo töötab teedeehitusel.

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud 15 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime eelmise aasta jõululaupäeval. Kristo tegi ettepaneku kodus. Ma ise arvasin, et ta teeb selle 15 aasta täitumisel. Ma pidin kodust korra ära minema ja tagasi tulles olid minu üllatuseks igal pool küünlad. Kuuse juures seisis Kristo koos lapsega, käes 15 roosi ja sõrmus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna me oleme ikka koos olnud juba 15 aastat. Oleme koos läbi elanud väga ränga katsumuse (olema matnud oma esimese lapse, kes vähi tõttu suri kõigest 1,3 aastaselt), mis meid lähedasemaks tegi. Meil on nüüd 5-aastane imekaunis tütar. Abiellumine kindlasti teeks meid lähedasemaks ja annaks kindlasti rõõmu meile sama tugevalt edasi minna, nagu me praegu teinud seda oleme.”

Sarnased artiklid