PULMAD BUDUAARIS: Kätli ja Vitaly

PULMAD BUDUAARIS: Kätli ja Vitaly
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kätli (27) ja Vitaly (29). Paar on pärit Maardust. Mõlemad on turvatöötajad ning kasvatavad koos 3-aastast last.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime maikuus Norde Centrumis.”

Kaua olete koos olnud?

“5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Ei ole kahjuks kihlatud!”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Arvame, et peaksime tasuta unistuste pulma meile saama, kuna oleme sellest algusest peale unistanud ja nagu enamustel inimestel on selle takistuseks raha! Elu vajab elamist ja maksud maksmist ning unistuste pulmadeks küll pole võimalik kõrvale panna. Loodame südamest, et õnn naeratab meile ja saame oma kauaigatsetud unistuste mälestuse terveks eluks!”

Sarnased artiklid