PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Reigo

PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Reigo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kätlin (35) ja Reigo (38). Kätlin on pärit Tallinnast ning Reigo Lihulast. Kätlin töötab toitlustuses/hotellinduses ja Reigo kaugsõidu autojuhina välismaal. Paar kohtus 2016. aasta märtsikuus. Koos on nad nüüdseks olnud 5 aastat.

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime mõned kuud tagasi, detsembri keskpaigas tavalisel pühapäevasel päeval, mil härra valmistas perele pannkooke ning mina tantsisin meie pisikestega köögis. Kõik olid rõõmsad ja õnnelikud ning järsku hakkas härra ülevoolavaid armastussõnu lausuma ning romantilist juttu rääkima. Järsku langes ta põlvele ja küsis selle imelise küsimuse:” Kas sa tuled mulle naiseks?”….mõlemal voolasid pisarad mööda põski alla ning taipamata veel olukorda, laususin vastuseks hoopis:”tola!”, sekundeid hiljem kiljatades :”Jaa, Jaa, tuhat korda jaa”….kallistasime, musitasime ning hakkasime läbi suure rõõmu hommikusööki sööma. Alates sellest on meie elu olnud justkui rohkem õnnistatud, armastusest tulvil ning täis õnne.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meie suur soov on abielluda ning pühenduda teineteisele oma ülejäänud elu, minna koos läbi tule ning vananeda koos. Kui võidaksime “unistuste pulma” siis oleks meie pulmapäev kindlasti rohkem meeldejäävam, ilusam, täiuslikum ja erilisem. Pulmade planeerimine koos professionaalsete pulmakorraldajatega ning omaala spetsialistidega oleks põnevam, vähem närvesööv ning erilisem. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid