PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Risto

PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Risto
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kätlin (28) ja Risto (30). Paar on pärit Tartust. Kätlin töötab klienditeenindusvaldkonnas ning Risto teedehooldusfirmas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Meie kõige esimene kohtumine toimus 2009. aasta sügisel. Risto tuli oma sugulasega Põlgastest Tartusse, et saaksime peale minu koolipäeva kokku. Olime eelnevalt põgusalt juttu ajanud ainult läbi interneti ja mõned korrad ka üksteisele helistanud. See oli meie esimene kohtumine näost näkku. Mida aeg edasi, seda enam me suhtlesime ja Risto mulle Tartusse külla tuli, kuna too hetk ei elanud ta veel Tartus. Otsustasime, et proovime seda suhteasja, aga kahjuks pikemalt kui kuukene meie suhe ei kestnud. Jäime lihtsalt sõpradeks, kuni 2016. aastal astusime taas suhtesse. ❤️”

Kaua olete koos olnud?

“12. aprillil täitub 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“2017. aasta 18. juuli vihmasel suveõhtul peale sadu tegi Risto ettepaneku minna jalutama. Loomulikult oli ta väga sihikindel ning ei leppinud minu eitava vastusega. Kui olime juba mõnda aega jalutanud, langes Risto südamliku jutukesega ühele põlvele porisel teel ja palus mind omale naiseks. Minu ainuke tingimus oli, et ta peab elu lõpuni mulle süüa tegema🤭. Tema oli nõus ja mina olin nõus ja nii see kihlus toimus. Hiljem tähistasime kihlust romantilise filmiõhtuga. ❤️”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Peame tõdema, et selle 5 aasta jooksul on olnud nii suuri tõuse kui ka veel suuremaid langusi, kuid alati, kui need on seljatatud, oleme me siiralt õnnelikud, et saime üheskoos hakkama. Oleme mõlemad südamest tänulikud, et 5 aastat tagasi tegime otsuse uuesti suhtega proovi teha.
Kuna aga hetkel on plaanis oma kodu soetamine, siis oleme pidanud seetõttu pulmi juba pikka aega edasi lükkama. Arvame, et oleks lõpuks aeg asi ametlikuks teha ning soovime seda ka lähedastega muretult ja stressivabalt nautida. ❤️

Päikest!”

Sarnased artiklid