PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Tanel

PULMAD BUDUAARIS: Kätlin ja Tanel
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kätlin (29) ja Tanel (31). Paar on pärit Võrust. Kätlin on hetkel 3-aastase lapsega kodune ja Tanel töötab ehitusfirmas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime Saaremaal 2012. aasta juulis.

Kaua olete koos olnud?

“Maikuus saab 7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Ei olegi veel kihlunud, aga oleme sellest ikka rääkinud , et millalgi kihluda ja abielluda :).”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Oleme varsti juba 7 aastat koos olnud ja oleme ikka arutanud, et ühel päeval me kindlasti abiellume, kuid tänaseni on see jäänud lihtsalt unistuseks.”

Sarnased artiklid