PULMAD BUDUAARIS: Kätlyn ja Zakaria

PULMAD BUDUAARIS: Kätlyn ja Zakaria
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kätlyn ja Zakaria. Kätlyn on pärit Eestist ning Zakaria Marokost. Kätlyn on restoranis kokk ja Zakaria töötab logistika valdkonnas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime laevareisil.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud 1,6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2019 vana-aasta õhtul.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest sooviksime enda õnne ja abielu tähistada kallite perekonnaliikmete ja parimate sõprade hulgas. Seoses majandusliku olukorraga ei õnnestunud eelmisel aastal seda teha. Registreerisime Soomes eelmise aasta 30. septembril.”

 

Sarnased artiklid