PULMAD BUDUAARIS: Käty ja Alari

PULMAD BUDUAARIS: Käty ja Alari
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Käty (29) ja Alari (30). Paar on pärit Jõgevalt. Käty on pisikese beebiga kodune ja Alari on ärikliendihaldur.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime juba lasteaias, aastal 1997.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud juba 10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime juba 2013. aastal, kui Alari palus kätt ühel ilusal lumisel detsembrikuu päeval Tartus Toomemäel.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna oleme juba pikemat aega unistanud pulmadest nagu ka meie lähedased. Takistuseks on olnud teineteisest eemalolek, kas töö tõttu, või muud elumuutvad sündmused, mille tõttu pole me saanud varasemalt abieluranda sõuda. Kuid nüüd, kui meil kodus on kaheksakuune beebi, siis soovime seda kokkuliitu aina enam, see oleks meie jaoks imeline.”

Sarnased artiklid