PULMAD BUDUAARIS: Käty ja Tambet

PULMAD BUDUAARIS: Käty ja Tambet
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Käty (29) ja Tambet (31). Paar on pärit Tartust. Tambet on bussijuht Tartu linnaliinis ja Käty Rimi e-kaubanduse vanemkomplekteerija.

Kuna ja kus kohtusite?

“2011. Kohtusime töö juures.”

Kaua olete koos olnud?

“Alates 13.01.2012.”

Kuidas kihlusite?

“Pole kihlatud, kuna Tambet pole palunud seda, kuigi pulmad ja ühine perekonna nimi oleks mu suur unistus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme rääkinud pulmadest, aga oleme seda asja edasi lükanud. Ja raha on kahjuks mujale kulunud. Selle aasta viimane suur ost oli oma kodu.”

Sarnased artiklid