PULMAD BUDUAARIS: Kelli ja Andre

PULMAD BUDUAARIS: Kelli ja Andre
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kelli (30) ja Andre (30). Kelli on pärit Tallinnast ning Andre Rakverest. Nad elavad koos 2018. aasta suvest ning nende peres kasvab 1-aastane poeg.  Andre töötab Rootsis geotehniliste tööde valdkonnas, Kelli aga tegutses enne lapsega kojujäämist logistika sektoris.

Kuna ja kus kohtusite?

“Me tutvusime 5. augustil 2016 Pärnus pizzarestoranis Steffani. Sellel päeval oli restoranis tööl minu sõbranna, kellele ma helistasin, et lauda broneerida. Kahjuks polnud see võimalik, sest kõik lauad olid täis ja pikk järjekord ukse taga. Sõbranna pakkus, et kui tulen üksi, siis saan istuda kolme noormehe lauda, kellest ühte olen ma varem kohanud. Esialgu ma loobusin sellest pakkumisest, kuid hetke pärast mõtlesin ümber, sest kõht läks aina tühjemaks ja pitsaisu oli nii suur, et olin nõus minema võõraste poiste lauda :D. Sõbranna andis neile teada, et nendega liitub neiu, mille peale Andre oli öelnud, et loodab, et laua tuleb brünett. Oh pettumust, ei tulnud lauda brünett vaid hoopis blond :D. Tutvustasin ennast ja vaatasin neid ning mõtlesin endamisi, ei neist pole keegi minu maitse, söön pitsa ära ning lahkun.

Toitu ja jooke oodates tutvusime ja rääkisime juttu ning meil oli päris lõbus. Mõne aja pärast liitusid veel meiega Andre õed.  Kui olime lauas lõpetanud ja otsustasime arved maksta, siis hakkas Andre oma huvi välja näitama ning alustuseks maksis ta minu arve, mis oli temast väga kena. Endiselt ei pakkunud mulle Andre huvi, kuigi ma olin liigutatud, et ta nii kena oli minu vastu. Kuna kuttidega oli tore, siis ma otsustasin, et olen nendega ka sellel üritusel, mis sellel hetkel Pärnus toimus.

Nädalavahetuse lõpus, kui oli aeg koju sõita, läksin mina Tallinnasse ja Andre Rakverre. Siis oli selge, et midagi meie vahel siiski on. Me jätkasime suhtlust, mis kinnitas meile, et me oleme teineteise jaoks õiged ning 20. augustil 2018 kolis Andre minu juurde. See on meie esimene tähtis kuupäev. ”

Kaua olete koos olnud?

“20.08.21 saab meil koos oldud 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 22. septembril 2018 Tartus Antonius Hotellis. Me sõitsime Tallinnast minule teadaolevalt lihtsalt puhkama. Kuna meil Tartus ööbimiseks broneeringut ei olnud, siis otsisime jooksvalt vabasid majutusi. Andrele jäi silma Antoniuse hotelli sviit. Mina ikka mõtlesin, et kas on vaja üheks ööks nii kallist tuba võtta ja võib ka lihtsam tuba olla, aga Andre oli endas nii kindel. Mina valisin õhtuks restorani Polpo. Hotelli poolt saime kaasa tasuta pääsmed ööklubisse ja nii me sättisime ennast suurepärases meelolus restorani.

Oli imeline õhtu ja kui jõudis  kätte aeg, et restoranist ööklubisse minna, siis millegipärast hakkas Andre rääkima, et on vaja minna korraks hotelli. Ma ajasin vastu, et meil ei ole sealt midagi vaja, et lähme edasi. Andre ei andnud alla ja pidin nõustuma hotellist läbi minema. Miski mu sees ütles, et midagi on teisiti…..aga ei süvenenud sellesse.

Sättisin end toas enne väljaminekut, kui äkki Andre palus mul ringi pöörata ja ümber pöörates nägin, et ta oli ühele põlvele laskunud, käes väike sametkarbike, mille sees säras eriline sõrmus. Andre küsis värisedes: ”Kallis, kas Sa tuled mulle naiseks?” Loomulikult olin sõnatu, kuid vastus selgemast selgem: ”Jah!””

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kui kallis mulle selle lingi saatis lausega, et osaleme, siis ma kohe kujutasin seda maagilist pulmapäeva ette ja tunnet, kui õnn naeratab ja me veel võidaks selle. Imeline kingitus ilusale armastusele. See mõte hakkas mulle meeldima ja lugesin veel korra selle loosimise kohta ning süvenesin detailisesse.

Meil on selles pulmaprojektis kõige suurema tähendusega pulmade toimumise kuupäev ehk 21.07.21. Peale kihlumist me teadsime, et meie pulmakuupäev peab olema 21, sest nii jooksevad meie olulised kuupäevad järjest. Kooselu algas 20.08, kihlusime 22.09 ja vahepealt on puudu pulmad 21.07. On aeg olla oma perega sama perekonnanimega.”

Sarnased artiklid