PULMAD BUDUAARIS: Kelly ja Hendrik

PULMAD BUDUAARIS: Kelly ja Hendrik
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kelly (26) ja Hendrik (27). Paar on pärit Otepäält. Kelly töötab kosmeetikuna ja õpib õeks Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Hendrik töötab ehitusvaldkonnas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kokku viisid meid ühised tuttavad 6 aastat tagasi öises Tartus.”

Kaua olete koos olnud?

“6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2 aastat tagasi, ehk 2019. aasta naistepäeval L’Ermitage hotellis Tallinnas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme ettevõtlikud noored, aga oleme praegused eesmärgid seadnud oma kodu ehitamise peale. Oleme jõudnud sellega juba poolele teele :)! Soovime väga ka abielluda, kuna oleme juba 2 aastat kihlatud olnud ja see projekt on ideaalne võimalus!”

Sarnased artiklid