PULMAD BUDUAARIS: Kerli ja Kaido

PULMAD BUDUAARIS: Kerli ja Kaido
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kerli (21) ja Kaido (32). Kerli on pärit sellisest pisikesest kohast nagu Suure-Jaani. Kaido on pärit Toilast. Kerli omandab õe eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja enne lapsega koju jäämist (peres kasvab 2-kuune Braian) töötas ka Tallinna Lastehaiglas intensiivravi osakonnas. Lisaks on Kerli koolitanud end iluvaldkonnas. Peamiselt tegeleb ta püsimeigiga. Kaido töötab IKT sektoris (ALSO Eestis) SMB partnerite müüügijuhina.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2019 aasta lõpupoole Tallinnas, kinos, kuhu olime mõlemad huvitaval kombel vaatama läinud ühte multifilmi. See oli see armastus esimesest silmapilgust. Ikka iga päevaga aina enam veendume, et käime kokku nagu Saaremaa ja tuulik, nagu Pärnu linn ja muulid, nii nagu Nublugi laulab.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud umbes poolteist aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Meil ei olnudki sellist traditsoonilist kihlumist. Kaido kinkis mulle lihtsalt sõrmuse ja nii ka tuli jutuks, et kas ma võiksin temaga abielluda. Ei pidanud pikalt sellel teemal arutama, vastus oli siililegi selge — jah.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ei saakski öelda, et meie peaks, aga me siiralt sooviks. Kuna mulle väga meeldib igasuguseid erinevaid üritusi korraldada/organiseerida, siis nüüd oleks väga vahva, kui keegi korraldaks meile väga erilise päeva. Ma tean muidugi ka, kui hea meel Kaidol oleks. Ta ju ei peaks pead vaevama minu küsimustega, et kuidas oleks parem, kas nii või hoopis äkki teisiti?!? Registreerisime salaja oma kooselu tegelikult juba 2020. aasta novembris, kuna soovisime, et kui laps sünnib, siis oleks meil kõigil ühine perekonnanimi. Mida veel olnud pole, on pidu ja isegi sõrmuseid pole sõrme pannud, sest sooviks ikka suurelt ja võimsalt teha seda koos meile kallite inimestega.”

Sarnased artiklid